Tieto 3 prírodné liečivé zložky Vám pomôžu na liečbu nespavosti, úzkosti, kŕčov a zlého trávenia.

Spať dobre v noci je naozaj veľmi dôležité a mnoho ľudí to nevenuje pozornosť. Potrebujeme najmenej 7 hodín každú noc, ale nespíme tak veľa. Existuje metóda, ktorá zahŕňa metódy himalájskej soli a feng shui.

Ako sme povedali, potrebujeme aspoň 8 hodín každú noc. Ale ako ich získať? Viac si prečítajte v tomto článku.

Tento recept obsahuje 3 oleje: horčík, levanduľu a harmanček.

Horčík

Má to veľa výhod a používa sa na liečbu nespavosti, úzkosti, kŕčov a zlého trávenia. Nie je to olej ako taký, ale má tie funkcie. Spôsobuje pocit, najmä ak máte tento deficit, takže aplikovať na tvár je naozaj dobrý spôsob.

 Levanduľa

Je upokojujúca a uvoľňujúca. Mnohí ju používajú v zriedenej forme. Kvapnite niekoľko kvapiek na vankúš a budete spať ako dieťa.

Harmanček

Táto bylina bola použitá storočia späť. Je to v mnohých formách a tvaroch, ale ako olej je najlepšie pre použitie. Ak ho vezmete do čaju, okamžite vás uvoľní.

Je známe, že ošetrenie chodidla je dobré pre relaxáciu a detoxáciu súčasne. Vytvorte bentonitovú hlinku a ošetrujte vodou a vytiahnite nejaké toxíny z chodidiel.

Nohy perfektne absorbujú esenciálne oleje, pretože majú veľa pórov, možno väčšinu celého tela. Tiež nohy sú nepriamo spojené s ľubovoľnou časťou tela a existujú mnohé dôležité body.

Potrebujete

  • 4 horčíka
  • 10 kvapiek levandule
  • 10 kvapiek harmančeka

Príprava

Vezmite jednu fľašu a vložte všetko do vnútra. Pekne pretrepte, aby ste zmiešali všetky predmety! To má dosť pre 24-28 postrekových aplikácií.

Dobrú noc!

Tiez sa Vam moze pacit