Tieto tri zložky vytvoria šťavu, ktorá účinne predchádza rakovine, lieči problémy s obličkami a iné choroby.

Repa

má veľmi silné proti rakovinové vlastnosti a je plná kyseliny listovej a karotenoidov. Ide o koreňovú zeleninu, ktorá má vysoký obsah antioxidantov a chráni pred chorobami, voľnými radikálmi a predčasným starnutím. V kombinácii s jablkami a mrkvou je ešte silnejšia. Potrebujete urobiť šťavu z jablka, dve mrkvy a jednu červenú repu.

Zmes červenej repy a nalejte do pohára. Nechajte ju 1 hodinu vychladnúť v chladničke. Potom pridajte jablkový džús a mrkvu. Môžete piť túto šťavu 30 minút pred vašou raňajkami.

Nesmiete kombinovať všetky šťavy spolu. Najprv urobte šťavu z červenej repy, pretože musí zostať v chladničke na 1 hodinu, aby stratila niektoré svoje škodlivé látky. Ak to preskočíte, môže sa u Vás objaviť závrat, zvracanie a nevoľnosť. Pri styku s kyslíkom tieto látky strácajú svoje vlastnosti.

Šťava vám môže pomôcť predchádzať :

rakovine, posilniť imunitný systém a liečiť vredy a ochorenia obličiek. Vytvára nízky krvný obraz, zmierňuje menštruačné bolesti, odstraňuje toxíny z tela a odstraňuje tukové usadeniny z krvných ciev.

Tiez sa Vam moze pacit