Účinný a zároveň veľmi chutný recept na zázvorový špeciálny čaj, ktorý pomáha na bolesti. Znížte chronický zápal, bolesť a migrény

Pomáha znižovať chronický zápal, bolesť, migrény a ukázalo sa, že pomáha pri liečení vredov, dna a komplikácií diabetu.

Zázvor na bolesť: Znížiť chronický zápal, bolesť a migrény.

Zázvor je pre srdce taký dôležitý, pretože má vysoký obsah draslíka a mangánu; Minerály, ktoré udržujú a chránia srdce a obehový systém. Zázvor obsahuje kremík, ktorý je zodpovedný za zdravú pokožku, vlasy, zuby a nechty. Navyše obsahuje vitamíny A, C, E a komplex B spolu s horčíkom, fosforom, zinkom, železom, vápnikom, sodíkom a betakaroténom, ktoré sú prospešné a potrebné pre naše zdravie.

Zázvor znižuje bolesť a zápal

Ženy, ktoré majú problémy s menštruačnými bolesťami, by mali určite používať zázvor a ľahko sa uvoľniť. Zázvor znižuje zápal, ako bolesť svalov, bolesti chrbta a takisto prejavuje úľavu od migrény.

Mnohé štúdie preukázali, že zázvor má zmierňujúce a bolestivé vlastnosti. Súčasný experimentálny výskum ukázal, že zázvor je schopný potlačiť vývoj provokatívnych zápalov a priamy upokojujúci vplyv.

Zázvor pomáha zmierniť nevoľnosť a tráviace ťažkosti

Je to populárne už tisíce rokov pri liečbe symptómov nevoľnosti. Použitie zázvoru dáva úľavu a je všeobecne známe svojou schopnosťou pomôcť pri poruchách trávenia a nevoli súperia s mnohými antacidami a antihistaminikami

Pomáha zmierniť príznaky nachladnutia a chrípky

Chladné alebo boľavé hrdlo je možné ľahko prekonať zázvorom, pretože pôsobí ako antihistaminikum ako aj dekongestant. Jednoducho ho premiešajte s tamarindovými listami pripravenými v horúcej vode, rozdrvenými a zmiešanými s medom.

Zloženie

2 šálky čistej vody

Perlivá voda

1 šálka olúpaného, jemne nasekaného zázvoru

Surový med

polovica limetky, šťavnaté

Plátky limetky

Pokyny

  1. 1 Varte dve šálky vody, pridajte zázvor a udržiavajte teplotu na stredne nízku a nechajte zázvor vyluhovať v teplej vode po dobu 5 minút.
  2. Potom ho odložte od tepla a vytiahnite ho cez kuchynské sito.
  3. Podávanie: Zmiešajte 1 časť zázvorového sirupu s 3 časťami šumivých vôd a podávajte na ľad. Oslaďte chuť surovým medom (alebo surovou steviou) a niektorou limetkovou šťavou. Užite si to!

Tiez sa Vam moze pacit