Unikátna prírodná ingrediencia na akúkoľvek kožnú pleseň

Na svete je dvestotisíc rôznych druhov plesní, z nich aspoň stovka môže postihnúť aj človeka. 

Lekársky sú takéto plesne známe pod menom mykóza a prejavujú sa rôzne. Takéto plesne sú klasifikované na základe orgánu ktorý postihujú.

Jablčný ocot, tiež známy ako cíder ocot, je používaný v mnohých potravinách. Je taktiež známy za svoje prírodné lekárske účinky, a je to všeobecný prostriedok (tak ako sóda bikarbóna) ktorý by ste jednoznačne mali mať doma. Odstraňuje odumretú kožu, dezinfikuje, a mnoho iného. A taktiež ničí kožné plesne!


Jablčný ocot dokáže znížiť tvorbu plesní ktoré sú spojené s kandidózou, dermatitídou, lupinami a zoslabeným imunitným systémom.

Ak chcete využiť jablčný ocot práve na zbavenie sa plesní, nasledujte tieto kroky:

– Zamiešajte jablčný ocot do rôznych jedál vášho dňa, napríklad do šalátoch. Denný príjem jablčného octu vám pomôže bojovať s infekciami sliznice.

– Denne vypite dve polievkové lyžice jablčného octu zamiešané do pohára vody. Takýto koktejl vám pomôže vyčistiť telo zvnútra a pomôže s liečením mnohých problémov.

– Ak máte vonkajšiu infekciu, pokojne ho môžete aplikovať na pokožku, zmiešajte rovnaké množstvá 70% etyl alkoholu s jablčným octom a aplikujte na postihnuté miesto. Je možné aj aplikovať bez akéhokoľvek miešania. Aplikujte s kvapkadlom.

 

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

Tiez sa Vam moze pacit