Urobte si doma detox chodidiel a odstráňte tak za noc všetky toxíny z tela

Detox chodidiel bol prvýkrát využitý v Japonsku. Jedná sa o nalepovacie vankúšiky, ktoré majú byť umiestnené na chodidlách pred tým, než idete spať.

Druhý deň, keď ju odlepíte od chodidla, uvidíte, že nebezpečné toxíny boli z tela vylúčené v podobe tmavej nálepky určené na detoxe. Samolepky sa dávajú na chodidlá, pomáhajú totiž cirkuláciu krvi a lymfy do trupu. Náš neaktívne životný štýl spôsobuje, že sa náš krvný obeh kumuluje okolo členkov, v dolných končatinách a nohách všeobecne.

Pozitívne výsledky, ktoré sprevádzajú použitie detoxikačných vankúšikov, je menšie únava, bolesť kĺbov i menej častá bolesť hlavy. Navyše si tieto detoxikačné podložky môžete už kúpiť v obchode alebo si ich tiež vyrobiť sami doma.

Veci, ktoré budete potrebovať:

cesnak, cibuľa
voda
samolepiaca gáza
ponožky

 

Postup

Nakrájajte cesnak a cibuľu, aby boli veľmi dobre nasekané, potom ju dajte bokom.

Nalejte vodu do hrnca a priveďte ju k varu. Pridajte nadrobno nakrájaný cesnak a cibuľu do vriacej vody a nechajte ešte variť ďalších 10 minút. Potom nechajte vodu vychladnúť 20 minút.

Potom zmes nalejte do stredu samolepiacej gázy, stačí iba namočiť. Ak máte pocit, že je vo vankúšiku príliš veľa tekutiny, jednoducho ju vymačkajte von. Tiež sa snažte, aby sa nenamočil lepiacou okraj gázy.

Pritlačte gázu k chodidlu, predovšetkým strednú časť. Navyše si oblečte ponožky, čím zamedzíte, že by vankúšik odpadol. A uvidíte do rána, čo sa stane.

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

zdroj:ac24.cz

Tiez sa Vam moze pacit