Vezmite lyžicu tejto skvelej zmesi na lačno a ze sedem dní sa budete sa diviť, koľko váhy stratíte!

Cesnak je jedným z najčastejšie používaných surovín vo všetkých kuchyniach po celom svete. Dáva vynikajúcu chuť jedlu, ale je to tiež veľmi silný a môže liečiť rad ochorení. Ale vedeli ste, čo lyžice cesnaku na lačný žalúdok môže urobiť pre vaše zdravie?

Väčšina z výhod cesnaku je vtedy, ak sa konzumujú surové.

Spotreba cesnaku pomôže znížiť vysoký krvný tlak a hladinu cholesterolu, prevenciu ischemickej srdcovej choroby a infarktu.

Je vynikajúci pre váš kardiovaskulárny systém, ale môže tiež pomôcť, pri bežných zdravotných problémov, ako je nádche, chrípke, horúčke, hnačke, chyba uhryznutie a plesňové infekcie.

Konzumovať cesnak na lačný žalúdok môže tiež pomôcť zvládať príznaky osteoartrózy, zväčšenej prostaty a cukrovky.

Ako používať cesnak?

Už sme sa zmienili, že surový cesnak je najlepší. Jeho účinná látka s názvom alicín je decentralizovaná teplom. Musíte len rozdrviť plátok strúčiku a nechá sa 15 minút pred konzumáciou. Potom, čo rozdrvíte aktivuje reakciu, ktorá robí alicín viac bio k dispozícii.

Ďalšou veľmi dôležitou vecou je konzumovať cesnak na lačný žalúdok, pretože ak váš žalúdok je zaplavený s jedlom, má ťažkosti pri spracovaní a absorbuje všetky živiny z potravy.

Surový cesnak a med

Po prvé, zober 2-3 strúčiky cesnaku na malé kúsky a potom zmiešame s polievkovou lyžicou medu.

Konzumujte toto riešenie na lačný žalúdok každý deň, takže sa môžete cítiť pod napätím, štíhlejší a čo je najdôležitejšie, zdravšie!

Tiez sa Vam moze pacit