Všetci lekári, ktorí vo vakcínach objavili rakovinové enzýmy, boli zavraždení!!!

Nie je tomu tak dlho, čo reportér Neon Nettle priniesol reportáž o epidémií vrážd lekárov, väčšina z nich bola z Floridy v USA.

Všetci z týchto obetí mali jednu spoločnú črtu – objavili, že do vakcín určených pre ľudí sa pridáva enzymatická bielkovina nagaláza.

Čo je nagaláza a čo spôsobuje?

Nagaláza je látka, ktorá v tele bráni tvorbe a využitiu vitamínu D, ktorý predstavuje hlavný obranný mechanizmus tela na usmrcovanie rakovinových buniek.

Podľa portálu Thebigriddle.com, je nagaláza tiež bielkovina, ktorú vytvárajú všetky rakovinové bunky a vo veľkom množstve sa vyskytuje aj u autistických detí. A oni toto pridávajú do vakcín!

V tele pôsobí tak, že zabraňuje využitiu vitamínu D, ktorý je potrebný pre prevenciu oboch ochorení, čím v podstate deaktivuje imunitný systém.

Okrem toho je známe, že nagaláza vyvoláva taktiež cukrovku typu 2.

Čo sa teda vlastne stalo?

Oni neodstránili týchto lekárov preto, že objavili liek na rakovinu (čím by ohrozili zisky onkologického priemyslu) alebo, že dokázali vyliečiť autizmus.

Nie, oni uvedených lekárov zavraždili preto, lebo skúmali a našli dôkazy o tom, že vakcíny, ktoré vstrekujeme do našich nevinných detí, spôsobujú súčasnú epidémiu rakovinových a autistických ochorení.

A to všetko sa deje vedome a účelovo! Lekári, ktorých zavraždili, úzko spolupracovali a pripravovali sa, že so svojimi zisteniami čoskoro vyjdú na verejnosť.

Jedy vo vakcínach a depopulácia

Oni najprv schválili zákony, že očkovanie je povinné a všetky deti ho musia podstúpiť.

Potom vyrobili vakcíny, ktoré pomaly, ale isto usmrcujú. Myslia si, že je to fér v rámci hesla „prežijú iba tí najodolnejší“. Toto je ich mentalita. Títo ľudia nemajú dušu.

Dr. Ted Broer to celé podrobne vysvetlil vo svojej správe The Hagmann & Hagmann Report odvysielanej v televíznej šou.

Avšak trvalo to vyše hodinu, kým bol schopný to dostať do vysielania, pretože ich pôvodne 3 hodinová šou bola náhle prerušená. Zakaždým, keď sa ju pokúšali obnoviť, boli odpájaní. Dokonca aj ich počítačové servery boli napadnuté a odstavené.

Napokon sa telefonické spojenie do televíznej šou predsa len podarilo obnoviť a po hodine už prebiehajúcej šou boli schopní s moderátorom v rozhovore pokračovať.

Prvá vec, ktorú Dr. Broer povedal bolo: „V žiadnom prípade nemám samovražedné sklony.

Počas rozhovoru bol veľmi nervózny. Hlavne vtedy, keď vypovedal o týchto veciach, o ktorých mal dobre informácie. Obával sa, že bude umlčaný ešte predtým, než bude mať možnosť svoje vedomosti verejne prezentovať.

O čom vypovedal Dr. Broer v televíznej šou

Ak viete anglicky a chcete si vypočuť o tom, ako potlačený vitamín D vyvoláva rôzne ochorenia, nájdete to v tomto videu približne v 19. minúte:

Avšak najdôležitejšia informácia sa vo videu vyskytuje v 10. minúte.

Hovorí sa tam v podstate o tom, že nagaláza blokuje aj produkciu proteínu GSMAF (samosignalizačný glykoproteín), ktorý sa viaže na biele krvinky makrofágy a následne vyvolá kaskádovitú imunitnú reakciu tela na infekcie a patógeny. Ak v tele chýba, imunita nepracuje.

Záver

Ide o jedny z najdôležitejších informácií, aké som kedy počul. A dozvedieť by sa o tom mali všetci, hlavne rodičia očkovania-povinných detí.

Ak máte takýchto priateľov alebo známych, určite s nimi túto informáciu zdieľajte.

Zdroj: Doctors Who Discovered Cancer Enzymes In Vaccines All Found Murdered

Tiez sa Vam moze pacit