Vyliečte infekciu dutín do piatich dní a zbavte sa hroznej bolesti hlavy!

Liečenie trvá päť dní a bude dostatočné na zbavenie sa nepríjemnej bolesti hlavy a na vyliečenie dutín. S príchodom chladnejších dní sme náchylnejší na infekcie, vrátane zápalu dutín ktorý je sprevádzaný prudkými bolesťami.

Zápal dutín je sprevádzaný bolesťou hlavy alebo tlakom pri vrchole nosa nad obočím kde klasické analgetiká nie sú nápomocné pre mnoho ľudí. Namiesto otrávenia sa takýmito liekmi, skúste siahnuť po prirodzenom riešení.

Skvelý spojenec v boji proti zápalu dutín je chren. 

Nastrúhajte ho, vložte ho do fľaše a vlejte doňho ocot, následne fľašu zatvorte. Zmes odstavte na desať dní pri izbovej teplote a občas ho zamiešajte.

Po desiatich dňoch odstátia, inhalujte arómu chrenu niekoľkokrát do dňa počas piatich minút. V tom istom dni večer nalejte tekutinu ktorá sa vytvorila na zábal a zaviažte si ho okolo čela alebo na zadnú časť hlavy. Liečenie trvá 5 dní a bude postačujúce na potlačenie bolesti hlavy.

Ďalšie riešenie je nastrúhať 50 gramov chrenu, potom tento nastrúhaný chren vložiť do 5 decilitrov vody a uvariť. Túto zmes použite na vdychovanie, hlavu držte nad hrncom a prikryte hlavu s uterákom tak aby výpary smerovali ku vašej hlave.

zdroj: http://kosova-sot.info

Tiez sa Vam moze pacit