Zabudnite navždy na chemický peeling! Odstráňte vekové škvrny, pehy, vrásky a zľahčite pokožku už počas prvého týždňa používania tejto úžasnej receptúry.

Chemická liečba, ktorá sľubuje čistejšie pokožke pokožky starými škvrnami, vráskami alebo pihami, nie je vôbec dobrá vec. Sú to chemické ošetrenia a môžu spôsobiť viac škody než dobré.

 V tomto článku vám predstavíme super prirodzený spôsob, ako získať hladkú a bezchybnú kožu len v jednej slabej. Je to domáca maska, ktorá používa ovsené vločky a citrón a je vynikajúca pre vašu pokožku.

Tmavé škvrny a vekové škvrny sa objavujú v neobvyklých oblastiach pokožky vrátane tváre. Problém môže byť zhoršený environmentálnymi faktormi, vystavením slnku, hormonálnej nerovnováhe a zhoršenému životnému štýlu.

Ovos a citrón vám urobia jasnú pleť za týždeň

Ovesná vňať je vynikajúca pre črevnú flóru, ale je tiež dobrá pre vašu pokožku. Je to skvelý čistiaci prostriedok. Oatmeal vyčistiť póry a absorbuje všetky nečistoty a nečistoty. Koža na tvári bude jasnejšia než kedykoľvek predtým. Citrónová šťava odstraňuje vekové škvrny a pihy, zľahčuje pokožku a eliminuje prebytok kožného oleja. Uzatvára vaše póry prirodzeným spôsobom a zabraňuje tomu, aby sa do nich dostali nečistoty. Citróny sú bohaté na vitamín C, ktorý je silným antioxidantom. Tiež znižuje viditeľnosť jemných línií a vrások, pretože stimuluje produkciu kolagénu. Jedná sa o skvelú kombináciu. Očistia vašu pokožku dôkladne a výsledky sa objavia hneď.

Zloženie:

  • 1 veľký citrón, šťavnatý
  • Mletý ovos

Príprava:

Zmiešajte tieto zložky do homogénnej zmesi. Pred aplikáciou masky očistite tvár. Nechajte masku na tvári najmenej 20 minút. Umyte ju vodou. Zistíte, že vekové škvrny, tmavé škvrny a pihy začnú veľmi skoro zmiznúť!

Tiez sa Vam moze pacit