Zbavte sa bolesti NADOBRO a to za jeden týždeň – členky, nohy a chrbát

Kúpte v hocijakom obchode 150 gramov jedlej želatíny bez alebo s príchuťou ovocia (150 gramov postačuje na mesačnú liečbu).

Večer si päť gramov želatíny (2 čajové lyžičky) vložte do štvrtiny pohára s chladnou vodou (priamo z chladničky). Zmiešajte a ponechajte to odstaté až do rána (bez toho aby ste to dali do chladničky). Želatína ako keby napuchne a stane sa z nej želé. Ráno vypite túto zmes na lačný žalúdok.

Pokojne si môžete pridať džús, vodu alebo zmes medu s jogurtom či kyslím mliekom. Hlavne aby vám to chutilo a aby to bolo zdravé zároveň.

Tento recept funguje tak, že ľudia ktorí začali brať tento liek po týždni prestali nariekať od bolesti nôh, chrbtice, krku atď.

Celková liečba trvá jeden mesiac. Po polroku liečbu zopakujte. Toto je expresný spôsob ako si napraviť mazivá v kĺboch. Normálne fungovanie orgánov záleží práve na kĺboch, pretože všetko v našom tele je prepojené.

Prečo je želatína tak prospešná pre naše kĺby?

Želatína je živočíšny produkt ktorý sa získava spracovaním chrupaviek živočíchov. Je to teda kolagén v jeho najčistejšej forme – to čo udržuje naše kĺby fit a zdravé. Má taktiež pozitívny vplyv na nielen kĺby, ale aj vnútorné vlákna a malé cievy. Taktiež obsahuje dve aminokyseliny – prolín a hidrosiprolín ktoré majú pozitívny účinok na obnovu konektívneho tkaniva. Želatína je schopná zvýšenia rastu a rozsahu tohto tkaniva, čo je veľmi dôležité pri chorobách kĺbov.

Želatína má mnoho iných výhod:

– zosilnenie kĺbov a srdcových svalov

– zlepšuje metabolizmus

– zlepšuje mentálne schopnosti

– udržiava zdravý sta pokožky

– dodáva elasticitu a zosilňuje šľachy a väzivá

– zabraňuje vzniku osteoporózy a osteoartritídy

– vedie k zlepšeniu štruktúry vlasov ale aj nechtov

– nevyhnutný v prípade dysplázie

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

Tiez sa Vam moze pacit