Zbavte sa okamžite kŕčových žíl pomocou jedinej perfektnej prírodnej ingrediencie! Poznáme, ktorá zázračná bylinka to je.

Ide o cyprusový olej.

Cyprus je strom, ktorý rastie v suchých podnebných pásmach. Často sa využíva na okrasné účely. Niektoré druhy sa dožívajú aj mnohých stoviek rokov. Existuje viacero druhov cyprusových stromov a vyskytujú sa na takmer všetkých kontinentoch.

Cyprusový olej a kŕčové žily

Cyprusový olej sa radí medzi najsilnejšie prírodné látky proti kŕčovým žilám. Jeho účinok spočíva v tom, že stimuluje cirkuláciu krvi, potláča zápaly, posilňuje steny ciev a podporuje regeneráciu cievnych chlopní. Vďaka uvedeným efektom bráni hromadeniu krvi v nohách a vzniku kŕčových žíl. Okrem prevencie ich však dokáže aj veľmi dobre liečiť.

Ako aplikovať cyprusový olej

Keďže v prípade cyprusového oleja ide o pomerne koncentrovaný éterický olej, je vhodné ho pred aplikáciou zriediť.

Postupujte nasledovne:

1. Vezmite iný olej, napríklad 1 až 2 čajové lyžičky olivového alebo slnečnicového oleja, nakvapkajte do neho pár kvapiek cyprusového oleja a dobre to zamiešajte.

2. Pred samotnou aplikáciou si pokožku dobre umyte a vysušte, aby liečivá zmes dokázala preniknúť čo najhlbšie.

3. Potom pomocou končekov prsov naneste na postihnuté miesto a jemnými krúživými pohybmi pár minút masírujte.

4. Procedúru opakujte 2 krát denne.

Aké výsledky očakávať

Praktizujte kúru pravidelne, až do zlepšenia zdravotného stavu a ústupu kŕčových žíl. Jej aplikáciou zlepšíte prekrvenie, cirkuláciu krvi aj zdravie postihnutých ciev. Zlepšovanie stavu by ste mali zaznamenať už po prvých pár týždňoch. Ak chcete, na zmiernenie bolestí a opuchov môžete do zmesi pridať aj pár kvapiek éterického oleja z mäty alebo levandule. Éterické oleje sa zvyčajne dajú zohnať v obchodoch so zdravou výživou.

Na prevenciu a liečbu kŕčových žíl dobre zaberá aj zmes tinktúry z vilínu a jablčného octu. Aplikuje sa povrchovo na postihnuté miesta. Táto technika potlačí zápal a pomôže regenerácií kŕčových žíl. Je potrebné ju opakovať každý deň aspoň jeden týždeň. Výsledkom budete milo prekvapení.

Tiez sa Vam moze pacit