Zelené smoothie je samo o sebe obrovskou injekciou chlorofylu a vitamínov. Určite musíte smoothie zaradiť do svojho jedálnička!

Podľa WHO

„Zelené smoothie je samo o sebe obrovskou injekciou chlorofylu, vitamínov, minerálov, enzýmov a antioxidantov do nášho jedálnička. Viac ako liter zeleného smoothie denne navyše odradí človeka od konzumácie denaturovaných a mastných jedál.“ MUDr. A William Mentin, profesor Harvardovej univerzity a bývalý konzultant Svetovej zdravotníckej organizácie WHO.

Súťažte, inšpirujte sa a pri tom si užívajte skvelú chuť

Smoothie nápoje sú v tom správnom pomere ingrediencií ohromne zdravé a sýte. V lete ich však zatieňujú cukrom sladené a chladené limonády, ľadové čaje a kolové nápoje. BioBar sa rozhodol ľudí inšpirovať k zdravému životnému štýlu i v lete, keď na smoothie mnohí pri posedení v baroch a reštauráciách zabúdajú.

Smoothie v lete

Práve v lete sú však smoothies tým, čo naše telo potrebuje: dávkou živinami nabitého nápoja, ktorý zasýti no nepridá telu žiadne zbytočné kalórie. Chlorofyl, vitamíny, minerály, antioxidanty, kvalitná voda a dokonalá chuť, to je to, čo vám BioBar denno-denne vo svojich smoothies ponúka. Nechajte sa nimi inšpirovať a pripravujte si zdravé smoothie aj doma, alebo sa zapojte do našej súťaže a príďte si z času na čas vypiť smoothie zdarma.

„Rozmixované zelené smoothies predstavujú cestu, ako jednoducho a chutne získať liečivé vlastnosti z listovej zeleniny. Či už jete surovú stravu, vegánsku, vegetariánsku alebo tradičnú západnú stravu, pravidelné pitie zelených smoothies dokáže výrazne zlepšiť vaše zdravie.“ Victoria Boutenko, autorka knihy Predpis na zelené smoothie.

Tiez sa Vam moze pacit