Zelenina kombinovaná s ovocím. Uvidíte, čo magické sa stane s vašou pleťou behom niekoľkých minút!

Prečo utrácať peniaze za výrobky na báze škodlivých chemických látok, keď tam je oveľa lepší liek vo vašej kuchyni? Poďme sa pozrieť na niektoré pleťové masky, ktoré zahŕňajú paradajku ako hlavné zložky.

Rajčina je vynikajúce jedlo dobré pre pleť. Jesť paradajky poskytuje prirodzenú ochranu proti slnku pred UV žiarením, rovnako ako podporuje mladistvú pleť. Paradajky sú bohaté na lykopén , je silný antioxidant , ktorý ponúka mnoho výhod pre kožu vrátane chráni pokožku pred UV žiarením, odďaľuje starnutie pokožky a ochranu pred rakovinou kože . Dajte paradajky na kožu je tiež  prospešné. Paradajka má chladiace vlastnosti, ktoré upokoja spálenie slnkom, a tiež obsahuje sťahujúce vlastnosti, ktoré utiahnu veľké póry. A čo viac, paradajky majú prirodzené kyseliny, ktoré pomáhajú regulovať mastnú pleť. Paradajky tiež liečia akné, hlboké póry.

Rajčinovo citrónová maska ​​pre žiarivú pleť

Prísady

  • 1/2 zrelej paradajky
  • 1/2 lyžičky citrónovej šťavy

Inštrukcie:

Roztlačte 1/2 paradajky do hladkého pyré. Kombinujte paradajkový pretlak s 1/2 čajovej lyžičky čerstvej citrónovej šťavy. Pomocou čistého bavlneného tampńiku použiť zmes po celej tvári. Nechajte ho pôsobiť po dobu 10 až 15 minút. Keď čas vypršal, opláchnite studenou vodou. Naneste kvapku olivového oleja, na hydratáciu.

Tiez sa Vam moze pacit