Žena s rakovinou pila mrkvovú šťavu 8 mesiacov, neuveríte čo sa jej stalo potom

Ann Cameron je známa kanadská spisovateľka pre deti a v roku 2013 sa jej podarilo vyliečiť zo 4. štádia rakoviny, vďaka pitiu mrkvovej šťavy. Anna nepodstupovala chemoterapiu a žiadnu zmenu stravy. Bola jej diagnostikovaná rakovina hrubého čreva. Po chirurgickom zásahu sa jej zdravotný stav zhoršil a rakovina sa rozšírila do pľúc, teda do štádia 4. Lekári jej odporúčali chemoterapiu, aby jej predĺžili život o niekoľko mesiacov, ale ona odmietla a začala hľadať alternatívne metódy. Našla údaje, že niekoľkým ľuďom sa úspešne podarilo vyliečiť rakovinu obyčajnou šťavou z mrkvy. Začala teda svoju vlastnú každodennú liečbu, pri ktorej pila denne šťavu z 5 libier (2,25 kg) mrkvy. Inak na svoje každodenné výžive nič nezmenila.

zdroj:http://stopmensonges.com/

Postup liečby:

Za dva týždne ešte nedošlo k žiadnemu zlepšeniu.
Po 8 týždňoch bolo zistené, že nádory prestali rásť a že lymfatické uzliny zmenšili objem.
Za ďalšie 3 mesiace lekárska prehliadka zistila, že sa nádory zmenšujú, nevytvorili sa nové nádory a uzliny nie sú časovo rozlíšené, ale dokonca zmenšili svoj objem.
Za ďalšie tri mesiace konštatovali lekári, že nikde v tele nie sú žiadne nádory a lymfatické uzliny sú úplne normálne.

Za 8 mesiacov liečby mrkvovou šťavou rakovina úplne zmizla. Ann rozprávala svoj príbeh v mnohých médiách, aby tak pomohla početným ľuďom, ktorí vedú rovnaký boj.

“Domnievam sa, že každý človek, ktorému diagnostikujú rakovinu je všeobecne v dobrom zdravotnom stave a môže liečenie chemoterapiou odložiť o 8 týždňov, aby zistil, či v jeho prípade pitie 2,25 kilogramu mrkvy denne značne zastaví jej priebeh. Ak mrkva funguje, človek môže odkladať chemoterapiu, kým mrkva zastavuje rast, v nádeji, že ju celkovo eliminuje. V mojom prípade sa tak stalo, ako dokazuje CT (2013)). “

“Nezmenila som stravu, ďalej som jedla mäso aj zmrzlinu (nie že to odporúčam), takže pitie mrkvovej šťavy bolo jedinou zmenou v mojej životospráve)”. “Táto liečba mrkvou je dokonale zlučiteľná so všetkými už vykonávanými terapiami. Lekárom to ani nehovorte. Ja som im to povedala až po poslednom CT a aj tak mi neverili.

Tiez sa Vam moze pacit