Žena s rakovinou pila mrkvovú šťavu 8 mesiacov, neuveríte čo sa jej stalo potom

Ann Cameron je známa kanadská spisovateľka pre deti a v roku 2013 sa jej podarilo vyliečiť zo 4. štádia rakoviny, vďaka pitiu mrkvovej šťavy. Anna nepodstupovala chemoterapiu a žiadnu zmenu stravy. Bola jej diagnostikovaná rakovina hrubého čreva.

Po chirurgickom zásahu sa jej zdravotný stav zhoršil a rakovina sa rozšírila do pľúc, teda do štádia 4. Lekári jej odporúčali chemoterapiu, aby jej predĺžili život o niekoľko mesiacov, ale ona odmietla a začala hľadať alternatívne metódy. Našla údaje, že niekoľkým ľuďom sa úspešne podarilo vyliečiť rakovinu obyčajnou šťavou z mrkvy. Začala teda svoju vlastnú každodennú liečbu, pri ktorej pila denne šťavu z 5 libier (2,25 kg) mrkvy. Inak na svoje každodenné výžive nič nezmenila.

 

Postup liečby:

Za dva týždne ešte nedošlo k žiadnemu zlepšeniu.
Po 8 týždňoch bolo zistené, že nádory prestali rásť a že lymfatické uzliny zmenšili objem.
Za ďalšie 3 mesiace lekárska prehliadka zistila, že sa nádory zmenšujú, nevytvorili sa nové nádory a uzliny nie sú časovo rozlíšené, ale dokonca zmenšili svoj objem.
Za ďalšie tri mesiace konštatovali lekári, že nikde v tele nie sú žiadne nádory a lymfatické uzliny sú úplne normálne.

Za 8 mesiacov liečby mrkvovou šťavou rakovina úplne zmizla. Ann rozprávala svoj príbeh v mnohých médiách, aby tak pomohla početným ľuďom, ktorí vedú rovnaký boj.

“Domnievam sa, že každý človek, ktorému diagnostikujú rakovinu je všeobecne v dobrom zdravotnom stave a môže liečenie chemoterapiou odložiť o 8 týždňov, aby zistil, či v jeho prípade pitie 2,25 kilogramu mrkvy denne značne zastaví jej priebeh. Ak mrkva funguje, človek môže odkladať chemoterapiu, kým mrkva zastavuje rast, v nádeji, že ju celkovo eliminuje. V mojom prípade sa tak stalo, ako dokazuje CT (2013)). “

“Nezmenila som stravu, ďalej som jedla mäso aj zmrzlinu (nie že to odporúčam), takže pitie mrkvovej šťavy bolo jedinou zmenou v mojej životospráve)”. “Táto liečba mrkvou je dokonale zlučiteľná so všetkými už vykonávanými terapiami. Lekárom to ani nehovorte. Ja som im to povedala až po poslednom CT a aj tak mi neverili.

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

 

Tiez sa Vam moze pacit