Zmiešajte jedlú sódu a med: Liek, ktorý ničí aj tie najzávažnejšie choroby!

Mnohým ľuďom príde zle, keď si pomyslia na zmes sódy bikarbóny a javorového sirupu či medu, no skutočnosť je taká, že je to skvelý liek, ktorý dokáže zničiť závažné choroby…

 Nádorové bunky sa živia cukrom, preto je myšlienka, že keď zmiešame jedlú sódu s javorovým sirupom alebo medom je divná a zavádzajúca. Ale nie je tomu tak. V tomto prípade cukor pôsobí veľmi odlišne.

Rakovinové bunky i pri konzumácii cukru nebudú ďalej rásť, pretože jedlá sóda ich bude úplne neutralizovať. Javorový sirup alebo med sú v rozpore s nádorovými bunkami, ktoré spotrebúvajú (15 krát viac glukózy, v porovnaní so zdravými bunkami). Vďaka sirupu z jedlej sódy bude môcť začať ničiť nádorové bunky.

Zloženie na jeden týždeň:

• Jedlá sóda (cca. 7 polievkových lyžíc)
• Javorový sirup alebo med (cca. 12 polievkových lyžíc)

Spôsob prípravy:

Zmiešajte jedlú sódu s javorovým sirupom alebo medom. Ingrediencie poriadne premiešajte tak, aby sme dostali homogénnu zmes. Zmes potom varte približne desať minút pri neustálom miešaní. Po uvarení je liek pripravený.

Spôsob konzumácie:

Musíte konzumovať 3 čajové lyžičky tohto domáceho lieku v priebehu dňa po dobu jedného mesiaca.

Počas tejto terapie je nutné, aby sme nejedli žiadne mäso, cukor a všetko v čom je biela múka.

 

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

Tiez sa Vam moze pacit