Zničte helikobaktera v žalúdku a zlepšíte Vaše trávenie vďaka tomuto overenému receptu!

Postup:

Vložte figy do sklenenej nádoby a zalejte ich olivovým olejom. Ak môžete použite kvalitné bio suroviny, ktoré majú najlepšie účinky a neobsahujú škodlivé pesticídy. Pre lepší výsledok nakrájajte figy na štvrtiny. Nechajte figy v olivovom oleji postáť 40 dní. Po ich uplynutí bude recept pripravený na užívanie. V prípade, že nemáte toľko času, pripravte si dve dózy a z prvej začnite figy užívať už po týždni. Síce nebude tak účinný, ale pomôže do času, kým bude hotová druhá dóza.

Užívanie:

Každý deň ráno vyberte z nálevu jednu figu a zjedzte ju ešte predtým, než čokoľvek zjete alebo vypijete. Užívajte pravidelne každý deň, až pokým sa nezlepšia vaše zdravotné ťažkosti so žalúdkom a trávením. Počas kúry upravte svoju stravu tak, že budete konzumovať len varené alebo v pare pripravené jedlá. Vyhýbajte sa štipľavým pokrmom, zvlášť čili papričkám. Mali by ste tiež vylúčiť kyslé a mastné potraviny, zvlášť sušené mäsové delikatesy, ale aj salámy a klobásy.

Ako funguje tento recept??

Keď sa skombinujú figy s olivovým olejom, vzniká kombinácia, ktorá zlepšuje činnosť tráviaceho traktu a potláča rast patogénnych baktérii. Podľa mnohých ľudí, ktorí tento recept vyskúšali, dokáže pomôcť nielen s helikobakterom a trávením, ale napríklad aj s hemoroidmi, zapálenými črevami, zápchou, bronchitídou či dokonca astmou.

Tiez sa Vam moze pacit